Kaip Žaisti “Fortnite” Žaidimą?

“Fortnite” – tai yra kompiuterinis veiksmo žaidimas, kurio veiksmas vyksta pasaulyje po apokalipsės. Šis pasaulis atsirado dėl mistinės audros poveikio, ko pasekoje buvo išnaikinta beveik visa žmonijos populiacija. Žaidimą įdomų daro ir tai, kad pasaulyje paplito į zombius panašūs padarai, kuriuos reikia sunaikinti. Be zombių naikinimo, žaidėjas turi rasti po audros išsigelbėjusius žmones, rinkti įvairius resursus ir sunaikinti kitą ateinančią audrą. Žaidėjas žaisdamas šį žaidimą gali naudotis šaunamaisiais ginklais, taip pat šaltaisiais ginklais ir granatomis. Iš pradžių žaidimas turėjo tik vieną scenarijų, kuris vadinosi “Save The World”, tačiau vėliau buvo papildytas antru, o svarbiausia nemokamu, scenarijumi “Battle Royale”.

Apie žaidimą “Fortnite”:

“Battle Royale” scenarijus – tai yra “žaidėjai prieš žaidėjus” scenarijus, t.y. kai iki 100 žaidėjų gali kovoti tarpusavio kovose iš anksto pateiktame salos žemėlapyje. Tačiau salos ribos nuolat būna apribojamos, t.y. mažėja veikiant mistinei audrai. Žaidimo esmė yra nusileidus sklandykle į kaimišką vietovę, rinkti randamus resursus ir ginklus. Jais naudojantis žaidėjas privalo išgyventi ir nežūti nuo kito žaidėjo rankos arba audros. Žaidimą laimi tas žaidėjas, kuris žaidimo pabaigoje lieka vienas gyvas, o jei žaidžiate komandomis, tada laimi likusi gyva vienintelė komanda.

“Battle Royale” turi tris žaidimo režimus:

  1. Žaidžiate vienas prieš kitus 99 žaidėjus;
  2. Žaidžiama dviese komandoje prieš kitas 49 komandas, sudarytas iš 2 žaidėjų;
  3. Žaidžiate keturiese prieš kitas 24 komandas, sudarytas iš 4 žaidėjų.

“Battle Royale” scenarijus yra nemokamas, tačiau žaidėjai gali pirkti įvairius kosmetinius papildymus savo žaidimo herojui, taip pat sezonų papildymus ir pan. Norint žaisti “Battle Royale” režimu jums reikia sukurti paskyrą “epicgames.com” svetainėje, atsisiųsti “Epic” klientą ir tada atsisiųsti patį žaidimą. Šiuo metu taip pat galite atsisiųsti žaidimo programėlę į savo išmanųjį įrenginį. Turite įsidėmėti, kad šį žaidimą galima žaisti vaikams tik nuo 12 metų, arba turint tėvų leidimą, nes žaidime yra daug smurto scenų, taip pat galite išgirsti įvairaus pobūdžio patyčių ir keistis balso žinutėmis su kitais žaidėjais.

Kaip žaisti “Fortnite”:

Sukūrę savo paskyrą, galite peržiūrėti visus valdymo klavišus, juos pakeisti pagal savo pageidavimus. Įsidėmėkite veiksmų klavišus, kad žaidimas būtų sklandus. Tada pradiniame ekrane pasirinkite žaidimo režimą, t.y. žaisite vienas ar komandoje. Vieną minutę turėsite praktikai, kol susirinks visi žaidėjai. Tada parašiutu pradėsite leistis į salą, judinkite valdymo klavišus, kad nusileidimas būtų sklandus. Ant žemės ieškokite lobių skrynių, nes jos jums suteiks įvairių reikalingų resursų, pvz., ginklų, šaudmenų, medicinos reikmenų ir kita. Žaidimo pradžioje jūs turėsite tik vieną ginklą, t.y. kirtiklį, kurį galite naudoti visur, pvz., ant uolų, medžių, pastatų, tam, kad rinktumėte statybines medžiagas. Turite žinoti, kad statybinės medžiagos neužima vietos jūsų kuprinėje, todėl jų galite rinkti tiek, kiek norite. Kirsdami kirtikliu taikykite į mėlyną apskritimą, tokiu atveju padidinsite daromą žalą.

Kai pamatote priešininką, galite pasislėpti arba panaudoti ginklą. Įvairūs ginklai yra geresni vieni už kitus, o tai parodo atitinkama spalva: pilka, žalia, mėlyna, violetinė, oranžinė (atitinkamai nuo prasčiausio iki geriausio). Turėdami daug statybinių medžiagų, galite statyti gynybinius statinius, kurie jus apsaugos nuo kitų žaidėjų. Norint statyti pastatus, reikia įeiti į pastato režimą, o tam tikri mygtukai stato tik tam tikras konstrukcijas, pvz., F1 – stato sienas, F2 – stato grindis, lubas, F3 – stato laiptus, F4 – stato trikampius kūgius. Savo žemėlapyje galite matyti violetinę zoną, tai yra audros zona, į kurią geriau nepakliūti, nes jūsų žaidimo herojus mirs. Saugi zona žemėlapyje yra nurodoma žalia spalva, kuri nuolat traukiasi ir verčia visus žaidėjus kovoti mažesniame plote, kol lieka tik vienas.