Automobilio “BMW e60 520d” Ligos Ir Atsiliepimai

Apžvelkime, ko reikėtų tikėtis, renkantis jau naudotą automobilį “BMW e60 520d”, kad po to nereiktų nusivilti.

Dažniausios šio automobilio ligos yra:

  • Standartiškai sumontuotos padangos gali praleisti orą, o jas pakeisti yra gana brangu, todėl kai kurie automobilių savininkai, norėdami sutaupyti pinigų ir pagerinti važiavimo komfortą, jas pakeičia įprastomis padangomis, nors “BMW” nerekomenduoja to daryti, kadangi nebuvo atlikti bandymai.
  • 5-oje “BMW” serijoje buvo nemažai atšaukimų, pvz., oro pagalvės, degalų siurblio, stabilumo kontrolės sistemos, sankabos, variklio ir netgi sėdynės šildytuvo, todėl patikrinkite automobilį, kurį ketinate pirkti.
  • Šios serijos automobiliai gali turėti ašies ir pakabos problemų, kurios tikrai nėra įprastos, todėl bandomojo važiavimo metu įsitikinkite, kad automobilis neskleidžia jokių garsų, o vairavimas yra tikslus.
  • Ankstyvesniuose šio modelio automobiliuose, gali būti problemų dėl informacinės sistemos, t.y. ji gali sugesti ir dėl to gali neveikti šildymas, garso sistema ir telefono valdikliai. Be to, gali būti, kad šaltais rytais automobilis atsisakys veikti tol, kol jo variklis nesušils, bet nuo 2005 metų modeliai yra patikimesni.

Ar automobilis “BMW e60 520d” yra patikimas?

  • Šis modelis buvo pats populiariausias tarp naujų modelių “BMW 5” serijoje, todėl jis išlieka populiarus ir naudotų automobilių rinkoje, nes jis yra vienas patikimiausių.
  • Šio modelio automobilių gedimai, pvz., variklio, kuro filtrų ir pavarų dėžės, gali prasidėti tik įveikus daugiau nei 160 000 kilometrų.
  • Nors oro filtrą reikia keisti gan dažnai, tačiau stabdžiai ir elektronika veikia puikiai ir tarnauja ilgai.

Nusprendus jog šis automobilis jums tinka, galite jį išsirinkti Vokietijos pardavimų svetainėse.