Kaip Žaisti Butelį?

Tikriausiai nėra žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs apie butelio žaidimą. Tai yra smagus vakarėlių žaidimas, o kiek pakoregavus taisykles, gali būti skirtas tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Tikriausiai ne vienas iš mūsų esame jį žaidę dar vaikystėje, o galbūt dar žaidžiame ir dabar. Klasikinėje šio žaidimo formoje žaidėjai suka butelį ar kitą panašų daiktą, kad nustatytų, su kuo teks pasibučiuoti. Tačiau yra daug skirtingų šio žaidimo versijų. Kai kurie iš jų yra švelnesni ir ne tokie rimti, o kai kurie yra dar veržlesni. Norėdami sužinoti, kaip žaisti šį lengvą ir smagų žaidimą ir rasti informacijos apie keletą paprastų taisyklių variantų, skaitykite toliau.

Butelio žaidimo taisyklės:

Butelį geriausia žaisti didelėje kompanijoje, kuo daugiau žaidėjų, tuo smagiau. Žaidėjai susėda ratu ant grindų arba aplink stalą, o viduryje paguldomas tuščias butelis. Susitarimo arba kitu būdu išrenkamas žaidėjas, kuris pirmas suka butelį. Prieš sukdamas butelį, žaidėjas turi garsiai užduoti kokį nors klausimą, o tada pasukti butelį. Atsakyti į užduotą klausimą turi tas žmogus, į kurį atsisuka butelio kaklelis. Jei butelio kaklelis atsisuka į tarpą tarp žmonių, galima sukti iš naujo. Žmogus, į kurį atsisuko butelis, perima eilę ir butelį suka toliau, prieš tai užduodamas kitą klausimą.

Kiti butelio žaidimo variantai:

Yra ir kitų butelio žaidimo variantų. Pavyzdžiui, gali būti užduodami ne tik klausimai, bet ir skiriamos tam tikros smagios užduotys, kurias po to reikia atlikti. Šis variantas ypač puikiai tinka vaikams, kuriems reikia smagios veiklos. Butelio žaidimas gali būti išties universalus laiko praleidimas. Jei yra žaidžiama suaugusiųjų rate ir norima kažko pikantiškesnio, tada klausimai ar užduočių atlikinėjimas gali būti pakeistas bučiniais. Tokiu atveju žaidimo esmė yra labai paprasta, t.y. butelį pasukęs žaidėjas bučiuoja tą žmogų, ties kuriuo pasukto butelio kaklelis sustojo. Galite žaisti šį žaidimą sukdami butelį nuosekliai, kiekvienas iš eilės arba eilę gali perimti tas žaidėjas, į kurį atsisuka butelis.