Kaip Piešti Ežiuką? 2 Būdai Nupiešti Ežiuką

Piešimas yra smagi veikla, kurioje galite išlaisvinti savo kūrybinę pusę ir išreikšti save. Tiek vaikai, tiek suaugusieji reguliariai piešia, nes tai duoda daug naudos kūrybinei ir pažintinei jų pusei. Be to, piešimas yra terapinė veikla tiek vaikams, tiek suaugusiems, nes mažina stresą ir gerina rankų ir akių koordinaciją. Mielus gyvūnėlius ypač smagu piešti, nes juos mėgsta vaikai. Žemiau rasite paprastus žingsnius, kaip nupiešti ežiuką.

Pirmas būdas nupiešti ežiuką:

Pirmas žingsnis:

Paimkite balto popieriaus lapą ir padėkite jį ant lygaus paviršiaus. Tada paimkite pieštuką ir nupieškite kiaušinio formą su maža suapvalinta V raide viršuje. Tai yra ežio kūnas. Kiekvienoje ežio galvos pusėje nupieškite du apskritimus. Tada nubrėžkite du mažesnius puslankius į tuos apskritimus. Tai yra ežio ausys.

Antras žingsnis:

Ežiuko viršaus link nupieškite du vertikalius ovalus ežiuko akims. Viename ovale palikite du baltus taškelius, kad akys atrodytų tikroviškesnės. Po akimis nupieškite didelį netaisyklingos formos horizontalų ovalą. Šis ovalas yra ežio nosies dalis. Tada didelio ovalo viduje nupieškite nedidelį apverstą suapvalintą trikampį. Tai ežiuko nosis.

Trečias žingsnis:

Kiek toliau į apačią po nosimi nupieškite po pakreiptą horizontalų ovalą kiekvienoje ežio pusėje, šiek tiek įstrižai nuo akių. Šie ovalai yra priekinės ežio letenos. Eidami dar žemiau, nupieškite dar du vertikalius ovalus po priekinėmis letenomis, tik šiek tiek didesniu atstumu vienas nuo kito, nei priekinių. Tai užpakalinės ežio letenos.

Ketvirtas žingsnis:

Tada aplink ežio kūną nupieškite ežio spyglius. Nesijaudinkite, kad tai būtų dailūs ir tvarkingi spygliai. Galite daryti, kaip jums patinka. Nubrėžkite tris mažas linijas ežio priekinių ir užpakalinių letenų viduje link letenų galų. Tai yra ežio nagai. Tada tarp dviejų priekinių letenų nupieškite širdį ties pilvu, tarsi ežiukas laikytų širdį. Dabar galite nuspalvinti savo nupieštą ežiuką. Taip pat galite pridėti papildomų detalių prie savo ežio išraiškos, pavyzdžiui, galite nupiešti antakius, blakstienas, šypseną ir pan.

Antras būdas nupiešti ežiuką:

Pirmas žingsnis:

Ežiukas yra žinomas dėl savo dygliuotos nugaros, todėl nuo to dera pradėti jį piešti. Norėdami tai padaryti, tiesiog nubrėžkite išlenktą liniją, tačiau tai nebus įprasta linija, o su aštriais kraštais, t.y. įmituos spyglius.

Antras žingsnis:

Nupieškite savo ežiuko veidą. Veidas bus nupieštas kairėje riesto kūno pusėje, kurią nupiešėte atlikdami 1 veiksmą. Galite sukurti veidą ilgomis, lygiomis linijomis, kad sukurtumėte smailų snukį. Tada nupieškite du juodus didesnius taškus akims, kurių kiekviename taip pat yra mažesnis baltas taškas. Nosis taip pat bus nupiešta paprastu juodu užpildytu apskritimu. Būtinai pailginkite šiek tiek išlenktą liniją nuo nosies, kad sukurtumėte šypsenėlę. Galiausiai galite naudoti keletą lenktų linijų, kad sukurtumėte smailią ausį.

Trečias žingsnis:

Dabar ežiukui pridėsime keletą mažų kojelių ir pilvą. Galite naudoti kelias paprastas tiesias linijas, kad suformuotumėte trumpas mažas kojeles, o tada prie jų galo pridėkite keletą mažų letenėlių. Kojos priekyje bus kiek ilgesnės nei gale. Galiausiai galite naudoti keletą dantytesnių linijų tarp kojų, kad suformuotumėte pūkuotą savo ežio pilvą.

Ketvirtas žingsnis:

Prie savo ežio piešinio pridėkite daugiau dygliuotų detalių. Pirma, galite naudoti keletą aštrių, dantytų linijų, kad sukurtumėte veido kontūrą. Tada galite naudoti panašias dantytas linijas nuo apatinės veido dalies iki pat ežio galo. Nubrėžę šias dygliuotas linijas, būtinai pridėkite uodegą.

Penktas žingsnis:

Prieš pradėdami spalvinti savo dygliuotą draugą, pridėkite daugiau detalių. Norėdami pridėti dar daugiau smulkmenų, galite nupiešti daug ryškių mažų linijų nugaros kontūro viduje, kad sukurtumėte keletą spyglių. Galite šiek tiek pakeisti jų dydžius.