Ar Galima Laikyti Gėles Miegamajame?

Žmonės, kurie mėgsta gėles, dažnai namuose jų augina nemažai, manydami, kad jos puošia namus. Tačiau retas susimąsto apie tai, ar visi žmonės gali laikyti gėles namuose. Tačiau kai kuriems žmonėms, visgi, kyla klausimas, ar galima laikyti gėles miegamajame. Ar gėlių laikymas miegamajame nėra kenksmingas. Taigi, pabandykime atsakyti į šiuos klausimus.

Gėlių laikymas miegamajame:

Žmonės nerimauja, kad augalai miegamajame gali apsinuodyti anglies dioksidu (CO2), tačiau tai yra iš gyvenimo mieste kilęs mitas. Išjungus šviesą augalas neturi energijos šaltinio, todėl fotosintezė sustoja. Tai reiškia, kad jis nepriima CO2. Tuo tarpu tamsoje augalas toliau kvėpuoja, o tai yra procesas, kurio metu išsiskiria CO2. Jo tikslus kiekis priklauso nuo jūsų augalo dydžio ir jo rūšies. Tačiau bet kuris augalas, kuris telpa jūsų miegamajame, išskiria daug mažiau anglies dvideginio nei miegantis žmogus. Taigi, yra visiškai saugu dalytis kambariu, todėl galima gėles laikyti miegamajame.

Kada gėlės yra kenksmingos?

Bėdos dėl gėlių laikymo miegamajame prasidėjo nuo senų žmonių pasakos apie gėles, kurios sugeria visą kambaryje esantį deguonį jums miegant. Tačiau nėra jokios galimybės, kad tai gali įvykti. Gėlės gali būti kenksmingos tik tuo atveju, jei esate joms alergiškas. Tai atrodo savaime suprantama, tačiau nustebsite, kiek žmonių, sergančių šienlige, vis dar laiko gėles miegamajame. Kad nekiltų bėdų su alergija, jie išpjauna žiedadulkes, kai jos žydi, kad sumažintų žiedadulkių plitimą.

Gėlių poveikis:

Pasak Feng Shui, džiovintos gėlės yra absoliučiai neigiamos namuose ir ypač miegamajame, nes jos turi „neigiamos“ energijos. Kalbant apie šviežias skintas gėles, kai kurie Feng Shui praktikai teigia, kad jos yra naudingos. Tačiau kiti teigia, kad jos yra geriausias būdas sugadinti jūsų namų geros energijos srautą. Turint tiek daug prieštaringų teiginių, galima drąsiai teigti, kad gėlės namuose nėra nieko blogo, todėl jas galima laikyti tiek miegamajame, tiek kitame kambaryje. Vienintelis dalykas, kurį turėtumėte atsiminti, kai renkatės gėles savo miegamajam, tai užtikrinti, kad jos būtų netoksiškos. Tai daugiausia galioja jūsų pačių skintoms laukų gėlėms. Tai gali atrodyti kvailai, bet geriau pasidomėti, nei gailėtis.

Trumpai tariant, nėra jokios realios priežasties, kodėl negalite turėti gėlių miegamajame, todėl jei jums norisi, galite laikyti gėles miegamajame. Tokiu atveju galėsite ne tik mėgautis grožiu, bet ir papuošti miegamojo dekorą.