Koks Telefonas Geriau: “Samsung” Ar “Huawei”?

“Samsung” ir “Huawei” – tai yra du Azijos technologijų milžinai, kurie nuolat konkuruoja tarpusavyje, nes siekia įtikinti pasaulį, kad tiek vienas, tiek kitas yra geriausias pasirinkimas. Dabar dažnas iš mūsų, norėdamas pirkti naują išmanųjį telefoną, dvejoja, kurį prekės ženklą pasirinkti. Taigi, kad jums būtų nors kiek lengviau pasirinkti, pabandykime išsiaiškinti “Samsung” ir “Huawei” pagrindinių mobiliųjų telefonų modelių privalumus ir trūkumus.

„Samsung“ laimi dėl operacinės sistemos:

Vienas esminių “Samsung” privalumų yra tas, kad jis palaiko “Android”. „Android“ yra „Google“ sukurta mobilioji operacinė sistema, kuri išlieka “Samsung” įrenginių operacine sistema. Naudotojai, turintys „Huawei“ mobilųjį telefoną, turi prieigą prie visų šio prekės ženklo programėlių, tokių kaip „Google Maps“, „Gmail“, „Drive“, „YouTube“ ir kt. Be to, jie gali naudotis „Google Play“, „Android“ programų rinka. Tačiau esminis dalykas yra tas, kad dabartiniai „Huawei“ naudotojai negaus „Android“ operacinės sistemos atnaujinimų. Tai reiškia mažesnį mobiliojo telefono saugumą, o kitaip tariant, „Google“ nustos teikti oficialią „Huawei“ atnaujinimo ir trikčių šalinimo pagalbą. Tai reiškia, kad dėl lėto programėlių įkėlimo pablogės telefono veikimas. To pasekoje, tai reiškia didesnę baterijos sąnaudą ir programinę įrangą, labiau pažeidžiamą įsilaužėlių.

Tuo tarpu “Huawei” jau siūlo pačią naujausią operacinę sistemą – “HasmonyOS”. Tačiau tai nebūtinai yra teigiamas dalykas, nes ši operacinė sistema dar nėra žinoma. Taigi, šiuo atveju, “Samsung” turi privalumą, kadangi siūlo visiems puikiai žinomą operacinę sistemą “Android”, kuri nesukelia sunkumų. Jei nenorite išeiti iš savo komforto zonos, “Samsung” bus geriausias pasirinkimas.

„Samsung“ laimi dėl saugyklos talpos:

Pasaulyje, kuriame dominuoja asmenukės, peizažinės nuotraukos ar vaizdo įrašai, mums reikia pakankamai vietos savo telefone, kad galėtume ją ilgai laikyti ir nemokėti už saugyklos paslaugą. „Samsung“ prekės ženklas siūlo parinktis su didesniais kintamaisiais, pavyzdžiui, „Galaxy S10+“, kuris gali būti pasirenkamas iš trijų modelio versijų: 128 GB, 512 GB ir 1024 GB. Tuo tarpu, „Huawei“ flagmano modelis, P30 Pro, išlieka 128 GB, 256 GB ir 512 GB.

Kalbant apie RAM, “Samsung” modeliai turi 8 ir 12 GB, o “Huawei” – 6 ir 8 GB. Tačiau teigiamas aspektas yra tai, kad į abiejų prekių ženklų įrenginius galima įdėti SD atminties kortelę, tačiau “P30 Pro” atveju ji gali siekti iki 256GB, o “Samsung” įrenginyje – 512GB. Apibendrinant, jei paprastai turite daug failų ir abejojate, ką geriau nusipirkti „Samsung“ išmanųjį telefoną ar „Huawei“, verčiau rinkitės “Samsung”.

Kuo „Huawei“ pranašesnis už „Samsung“?

„Huawei“ siūlo geriausias kameras savo įrenginiuose. Įmonė daug pastangų skiria fotografijos skyriaus tyrimui, o tai buvo aiškiai matoma tokiuose modeliuose kaip “P30 Pro”. Jame yra “c uatro” kameros, turinčios 40 megapikselių, o pagrindinė kamera buvo įvertinta kaip antras geriausias fotoaparatas šiandieninėje rinkoje. “Huawei” siūlo įrenginius, su keturiomis kameromis, kurių talpa siekia 50 MP, pvz., „Huawei P40 Pro“. Jo fotoaparatas yra su “Ultra Vision” jutikliu, kuris suteikia nuotraukoms profesionalumo. Be je, “P40 Pro” modelis turi 50 kartų priartinimo funkciją, kuri išryškina neįprastą ir avangardinį “Huawei” charakterį. Lyg to būtų maža, įrenginys taip pat siūlo 3D gylio aptikimą.

„Huawei“ laimi dėl akumuliatorių veikimo trukmės:

Šiuo atžvilgiu atsakymas į klausimą, ar rinktis „Samsung“ ar „Huawei“, būtų – pasirinkti “Huawei”. „Huawei“ savo sekėjus šiuo aspektu stebina nuo pat „P30 Pro“ pasirodymo, kuris į rinką atėjo su baterija, galinčia tarnauti iki poros dienų. Geriausias dalykas yra tas, jei telefono naudojimas yra saikingas, tada jis gali tarnauti net iki trijų ar keturių dienų. Be to, per 30 minučių “Huawei” telefoną galima įkrauti net iki 70%. Kitas svarbus momentas yra tai, kad „Huawei“ laimi dėl greito įkrovimo, o jau minėtą “P30 Pro” galima įsigyti su 40 W įkrovikliu, tuo tarpu “Galaxy S10” turėjo 18 W. Paskutinis „Huawei“ modelis buvo „Huawei P40 Lite“, kuris nebūdamas aukščiausios klasės mobiliuoju telefonu, sugeba pasiūlyti tokį patį efektyvumo lygį kaip “P30Pro”, dėl 4200 mAh ir 40 W greito įkrovimo specifikacijų.

“Samsung” ir “Huawei”:

Tiesa ta, kad nors „Huawei“ galimybės yra pigesnės nei „Samsung“, skirtumai nėra dideli. Dėl kameros priartinimo nustatymų ir aukštos kokybės nuotraukų esant silpnam apšvietimui, „Huawei“ jūsų nenuvils. Tas pats galioja, jei esate vartotojas, kuris nuolat juda ir jums reikia autonominio įrenginio, nes “Huawei” siūlo ilgai tarnaujančias baterijas. „Huawei“ telefonai veikia iki kelių dienų, atsižvelgiant į įrenginio naudojimą. Kita vertus, jei pirmenybę teikiate atminties talpai, „Samsung“ gali būti geresnis pasirinkimas. Bet kokiu atveju atminkite, kad naudojant „MicroSD“ korteles, saugyklos klausimas nebėra toks prioritetas. Baigdami galime pasakyti, kad abu prekės ženklai daug dėmesio skiria savo įrenginių dizainui, todėl pirkdami išmanųjį telefoną iš „Huawei“ ar „Samsung“, perkate iki smulkmenų išdirbtą gaminį.