Kaip Uždirbti Pinigų Iš “Tik Tok”?

„Tik Tok“ – tai yra trumpų vaizdo įrašų dalijimosi platforma, kuri pastaraisiais metais tapo itin populiari ne tik tarp paauglių, bet ir tarp vidutinio amžiaus žmonių. Šis socialinis tinklas – tai socialinės žiniasklaidos platforma, skirta trumpiems vaizdo įrašams. Šie smagūs vaizdo įrašai gali trukti nuo penkiolikos sekundžių iki trijų minučių ir sulaukia tūkstantinių, o kartais net ir milijoninių peržiūrų. „Tik Tok“ internetinio turinio kūrėjai kuria ir bendrina populiarius trumpus vaizdo įrašus, kuriuose yra šokių, komedijų, edukacijos ir kt. Be to, per šią platformą įmonės atrado galimybę bendradarbiauti su turinio kūrėjais, kad užmegztų ryšius su būsimais klientais. Tokiu būdu iš “Tik Tok” galima užsidirbti, o uždirbama pinigų suma priklauso nuo keletos veiksnių, pvz., sekėjų skaičiaus, vietovės bei peržiūrų skaičiaus. Turinio kūrėjai, kurie turi daug sekėjų, gali uždirbti nuo 180 Eur iki 4500 Eur per mėnesį. Apžvelkime įvairius būdus, kurie naudojant “Tik Tok” programėlę gali padėti užsidirbti pinigų.

Patarimai, padėsiantys užsidirbti daugiau pinigų naudojant “Tik Tok”:

  • Kurkite nuoseklų turinį, nes jūsų uždirbimo sėkmė priklauso nuo gebėjimo reguliariai įkelti nuoseklų turinį, t.y turite sukurti įtraukiantį turinį, kad jūsų sekėjai nuolat jį mėgtų, juo dalintusi ir taip skatintų kitus pradėti jus sekti.
  • Puoselėkite daugybę sekėjų, nes jūsų sėkmės paslaptis slypi tame, kiek sekėjų galite pritraukti, t.y. tam, kad pritrauktumėte kuo daugiau sekėjų, reikia reguliariai įkelti vaizdo įrašus.
  • Bendraukite su savo auditorija, nes aktyvus ir nuoširdus bendravimas su savo sekėjais reiškia didesnę sėkmę.
  • Reklamuokite savo turinį kitose socialinės žiniasklaidos platformose, nes tokiu būdu galite padidinti savo tikimybę būti labiau matomam.

Būdai, kaip užsidirbti pinigų naudojant “Tik Tok”:

Sukurkite kelis pajamų gavimo srautus iš savo paskyros:

Stenkitės išplėsti jums prieinamus pajamų srautus, nes tai ne tik padės paįvairinti pajamas, bet ir padidins galimybes užsidirbti daugiau pinigų.

Prisijunkite prie “Tik Tok” kūrėjų fondo:

Fondas apdovanoja kūrėjus už įdomių ir populiarių vaizdo įrašų kūrimą bei jų peržiūrų skaičių. Kad galėtumėte dalyvauti “Tik Tok” kūrėjų fondo schemoje, turite būti sulaukę 18 metų, teisėtai gyventi vienoje iš 50 valstybių, turėti bent 10 000 sekėjų, turėti bent 100 000 vaizdo įrašų peržiūrų per pastarąsias 30 dienų ir skelbti originalius vaizdo įrašus pagal „Tik Tok“ taisykles.

Parduokite prekes “Tik Tok” vartotojams:

Galite naudoti savo platformą kaip influenceris ir parduoti meninius kūrinius, marškinėlius, drabužių linijas, atminimo daiktus ir kitas prekes savo sekėjams.

Sukurkite remiamą turinį:

Kaip socialinių tinklų influenceris galite bendradarbiauti su prekių ženklais ir kurti remiamus įrašus, kad padėtumėte reklamuoti produktus ir paslaugas.

Uždirbkite pinigų iš „Tik Tok“ skelbimų:

Skelbimai siūlo geras galimybes prekių ženklams išplėsti savo klientų ratą, naudodami vaizdo įrašų skelbimus kanale, grotažymes, prekės ženklo perėmimą ir prekės ženklo efektus, kurie padės gauti pajamų iš skelbimų.

Priimkite virtualias dovanas:

“Tik Tok” platformos vartotojai dovanas gali įsigyti iš savo profilių ir tada padovanoti mėgstamiems turinio kūrėjams tiesioginiuose vaizdo įrašuose.

Išplėskite ir parduokite „Tik Tok“ paskyras:

Auginkite sekėjus tam tikroje nišoje ir po to parduokite paskyras įvairiose svetainėse.

Valdykite influencerių kampanijas:

Veikite kaip tarpininkas tarp “Tik Tok” kūrėjo ir prekės ženklo, ir tokiu būdu padėkite įmonėms susisiekti su influenceriais.

Naudokite filialo nuorodas:

Tokiu būdu uždirbkite pinigų, įdėdami nuorodas į savo “Tik Tok” įrašų aprašus ar net savo biografinį kanalą.

Tapkite prekės ženklo ambasadoriumi:

Tokiu būdu padėsite prekių ženklams sustiprinti jų buvimą socialinėje žiniasklaidoje, skleisti teigiamus pranešimus ir daryti įtaką vartotojams.

Teikite valdymo paslaugas:

Galite užsidirbti pinigų iš „Tik Tok“, siūlydami kūrėjams valdymo paslaugas ir padėdami jiems įgyvendinti turinio strategiją, pvz., pasinaudoti pasiūlymais ir plėsti lankytojų skaičių.

Reklamuokite muzikos takelį:

Įtraukite juos į savo vaizdo įrašus ir už tai gaukite mokėjimą.

Prisijunkite prie „Tik Tok“ kūrėjų rinkos:

Tokiu būdu galėsite dirbti su rėmėjais ir prekių ženklais, o jums tereikės paminėti jų produktą ar paslaugą savo vaizdo įrašuose, tačiau norint tai padaryti privalote turėti bent šimtą tūkstančių sekėjų.