Kaip Pradėti Pokalbį “Tinder” programėlėje?

“Tinder” – tai 10 milijonų kasdien prisijungiančių vartotojų turinti internetinių pažinčių programėlė išmaniesiems telefonams. Šios programėlės veikimo principas – prisijungę vartotojai mato vieni kitų nuotraukas, kurias gali slinkti į dešinę arba kairę pusę, o tai atitinkamai reiškia norą užmegzti ryšį arba atmesti prašymą. Kai abu asmenys vienas kito nuotraukas nuslenka į dešinę pusę, tada jie gali susirašinėti, tačiau kartais pokalbį būna sunku pradėti. Dėl šios priežasties pateikiame keletą patarimų, kaip pradėti pokalbį „Tinder“, kurie padės sukurti nepaprastą ryšį.

Patarimai, kaip pradėti pirmą pokalbį “Tinder”:

Nesakykite tiesiog „labas“:

Bet kas gali parašyti žinutę „Labas“ arba išsiųsti “GIF” paveikslėlį, tačiau jei norite patraukti kito asmens dėmesį, turėtumėte būti išskirtiniai. Tegul pirma žinutė būna jiems įsimintina, todėl išsiųskite ką nors linksmo ar šiek tiek įtaigaus. Tiesiog nebūkite paprastas žmogus, kuris niekuom neišsiskiria iš kitų, todėl turėtumėte apsvarstyti galimybę išsiųsti juokingus anekdotus, “GIF” paveikslėlius ar nuotraukas. Stenkitės būti išskirtiniu ir nepamirštamu žmogumi, kuris tiksliai pabrėžia tai, ko nori.

Būkite tiesūs:

Daugeliu atvejų žmonės nevertina netvarkingų ir beprasmių pokalbių, todėl turėtumėte stengtis, kad pokalbis su kitu žmogumi būtų sklandus ir gražus. Paklauskite, kaip jis praleido dieną ar apie planus savaitgaliui, tokiu būdu užmegsite intriguojantį ir neįpareigojantį pokalbį. Iš pradžių galite pasakyti komplimentą, kad parodytumėte, jog juo labai domitės. Diskusija apie jų profilį ar kokį nors profilyje esantį dalyką taip pat bus puiki pokalbio pradžia, nes tokiu būdu parodysite savo susidomėjimą.

Siųskite “GIF” paveikslėlius:

Remiantis tyrimais, siunčiant “GIF” yra 30% didesnė tikimybė gauti atsakymą į žinutę, be to, tai taip pat suteiks pokalbiui tinkamą įspūdį. “GIF” paveikslėlis gali prajuokinti kitą žmogų arba suteikti įspūdį, kad esate linkmas. Tačiau prie “GIF” būtų naudinga pridėti aiškinamąjį sakinį apie tai, ką turite galvoje. Taip pat turėtumėte išbandyti “GIF”, kuriuose yra širdelės, rožės ar kažkas, dėl ko žmogus pasijaustų pamalonintas.

Kruopščiai peržiūrėkite profilį:

Tai yra naudinga, kai laukiate susitikimo su kuo nors, su kuo susipažinote „Tinder“ programėlėje. Turėtumėte peržvelgti profilį, jį įvertinti, kad galėtumėte visą informaciją panaudoti to žmogaus sužavėjimui. Pavyzdžiui, pamatysite gražiai atrodančią paplūdimio nuotrauką, kuriame tas žmogus buvo, tada galėsite pabandyti pradėti pokalbį nuo to fakto. Taip parodysite susidomėjimą.

Pradėkite nuo klausimo:

Jei nerandate jokių užuominų, kaip pradėti pokalbį, galite jį pradėti pateikdami klausimą (-us). Galite užduoti tokius klausimus: „Gal pasidalinkime mintimis apie savo mėgstamiausius filmus? Na, o jei jums tai atrodo nuobodu, pažaiskite tiesos ir drąsos žaidimą. Tokiu būdu pokalbis pats rutuliosis ir jums nereikės įdėti didelių pastangų.

Raskite vienodus interesus:

Prieš pradėdami pokalbį „Tinder“, palyginkite to žmogaus profilį su savo. Tai, ką rasite bendro, gali būti puiki pokalbio pradžia. Galite dalintis smagiais nutikimais, susijusiais su ta veikla arba pasiūlyti ta bendra veikla užsiimti kartu.

Stenkitės nevartoti jų vardo pirmoje žinutėje:

Turėtumėte pasistengti nevartoti kito žmogaus vardo tol, kol nepažinsite jo asmeniškai. Leiskite pokalbiui tęstis tol, kol atsiras tam tikras jausmas. Jei pokalbio metu pajusite kokį nors jausmą, tai padarykite jį dėmesio vertu, pvz., patenkinkite tą žmogų pagyrimu, suteikite galimybę jaustis drąsiai.