Svetainių Blokavimas „Firefox“ Naršyklėje Mobiliesiems

Galbūt jūs norite užblokuoti tam tikras svetaines, pvz., „Facebook“ ar „Pinterest“, savo darbiniame telefone, kad užtikrintumėte, jog jos netrukdys jūsų ar jūsų komandos produktyvumui darbe, o gal tiesiog norite garantuoti, kad šešerių metų vaikui nepasiekiamos visos „Google“ paieškos. Bet kokiu atveju, svetainės blokavimas „Firefox“ mobiliajame telefone yra lengvas ir paprastas procesas. Geriausia, kad lygiai taip pat nesunku atblokuoti tas svetaines.

„Firefox“ svetainės blokavimo procesas šiek tiek skiriasi jūsų „iPhone“, „iPad“ ar „Android“ įrenginyje. „Android“ suteikia šiek tiek daugiau lankstumo nei „iOS“ ir „iPadOS“. Galite atsisiųsti nemokamą „Android“ priedą „Leechblock NG“. Jis turi daugiausia teigiamų įvertinimų ir yra skirtas „Firefox“, tai reiškia, kad jis neribos svetainių kitose naršyklėse, pvz., „Google Chrome“. 

  • Įdiegę „Leechblock NG“, tiesiog įtraukite svetaines, kurias norite blokuoti, į blokų sąrašą.

Tačiau jei norite užblokuoti svetainę „iPhone“ ar „iPad“, tai turite padaryti naudodami ekrano laiką. Bet kuri svetainė, kurią įtraukiate į tą sąrašą, ne tik užblokuojama „Firefox“; jis užblokuotas bet kurioje bet kurio įrenginio, naudojančio jūsų „iCloud“ paskyrą, naršyklėje.

  • Norėdami jį nustatyti, eikite į Nustatymai> Ekrano laikas> Turinio ir privatumo apribojimai. Įjunkite parinktį „Turinio ir privatumo apribojimai“, tada bakstelėkite „Turinio apribojimai“.
  • Kitame ekrane palieskite „Žiniatinklio turinys“.

Tada bakstelėkite „Apriboti suaugusiųjų svetaines“, tada skiltyje „Niekada neleisti“ bakstelėkite „Pridėti svetainę“.

  • Įveskite norimos blokuoti svetainės URL, tada palieskite „Atlikta“.
  • Ši svetainė dabar bus užblokuota „Firefox“ ir kitose „iPhone“ ar „iPad“ naršyklėse.