2 Dienų Viso Kūno Treniruočių Programa

Viso kūno treniruočių programa yra viena iš labiausiai patikrintų visų laikų treniruočių su svoriais programų tipų. Ji gali būti naudinga daugeliui tikslų, pvz., raumenų auginimui, jėgos didinimui ir kt. Be to, ši programa tinka įvairiems patirties lygiams, pvz., pradedantiesiems, vidutinio lygio ir pažengusiems. Galbūt jums kyla klausimas, kas yra viso kūno treniruočių rutina? Taigi, išsiaiškinkime. Viso kūno treniruotė yra jėgos treniruočių programa, sukurta treniruoti didžiąją dalį arba visą kūną kiekvienos treniruotės metu, o ne skaidant jį į skirtingas dalis. Esant viso kūno rutinai, kiekviena diena yra „viso kūno“ treniruočių diena.

2 dienų viso kūno treniruotė:

Treniruotės grafikas:

Pirmadienis Viso kūno treniruotė
Antradienis Poilsis
Trečiadienis Poilsis
Ketvirtadienis Viso kūno treniruotė
Penktadienis Poilsis
Šeštadienis Poilsis
Sekmadienis Poilsis

Treniruotės pratimai:

Nr. Pratimo pavadinimas Dažnumas Kartai
1. Pritūpimai

x3 6 – 8
2. Spaudimas ant suoliuko

x3 6 – 8
3. Traukimas pirmyn – atgal atsisėdus

x3 8 – 10
4. Hantelio kilnojimas aukštyn

x3 8 – 10
5. Traukimas aukštyn – žemyn sėdint

x3 8 – 10
6. Kojų pratimai

x3 8 – 10
7. Tricepso pratimai

(traukimas atsistojus aukštyn – žemyn)

x3 10 – 15
8. Bicepso pratimai

x3 10 – 15

Treniruotė skirta visiems, kurie gali treniruotis tik du kartus per savaitę ir vis tiek nori padaryti gerą raumenų kūrimo pažangą. Dar kartą atkreipkite dėmesį, kad po pratimo parašyti skaičiai (pvz., 3 × 8 – 10) nurodo pratimo dažnumą (x 3) ir veiksmo pakartojimų skaičių (8 – 10). Tarp pratimų rinkinių galite pailsėti apie 2 – 3 minutes.

Viso kūno treniruotė gali būti naudinga beveik kiekvienam tikslui ir bet kokiam patirties lygiui. Tačiau yra skirtumas tarp to, kas yra geras pasirinkimas, ir tai, kad kažkas yra geriausias pasirinkimas. Norint pasiekti geriausių rezultatų – svarbiausia yra treniruočių nuoseklumas. Ir vienas iš nuoseklumo raktų yra tai, kad treniruotės turi būti kuo malonesnės. Jos turi tapti tuo, ką iš tikrųjų norite daryti.