Prasmingi Žodžiai Vestuvių Metinių Proga

Kiekvieni metai, praleisti kartu, atneša naujų prisiminimų ir laimėjimų, o vestuvių metinės yra laikas švęsti dalykus, kuriuos sutuoktiniai ar partneriai vienas kitame labiausiai myli. Jei artėja jūsų, jūsų draugų, šeimos narių ar artimųjų vestuvių metinės, tada pats laikas parodyti jiems meilę, rūpestį ir tai, kad nepamiršote šios ypatingos progos. Apsvarstykite galimybę pasirinkti citatą ar sentimentalų sveikinimą, kad parodytumėte savo antrajai pusei meilę, o draugui, šeimos nariui, kaimynui ar kolegai, kad nepamiršote šios svarbios jiems progos. Kiekvienas su meile rašytas sveikinimas praskaidrina jų dieną ir parodo, ką jie jums reiškia. Taip pat galite pridėti šiuos mielus ir prasmingus sveikinimo žodžius prie bet kurios dovanos. Juk visada malonu gauti sveikinimą nuo jums brangių žmonių. Kad Jums būtų lengviau, mes pateikiame keletą prasmingų sveikinimų vestuvių metinių proga.

Prasmingi sveikinimai svarbių vestuvių metinių proga:

Kiekvieni metai praleisti santuokoje yra sveikintini, tačiau svarbios vestuvių sukaktys nusipelno gražiausių ir prasmingiausių sveikinimo žodžių. Pavyzdžiai:

 • Su 40-osiomis vestuvių metinėmis vienai geriausių ir gražiausių mūsų pažįstamų porų! Džiaugiamės, kad esate mūsų gyvenimo dalis! Jūs abu mus įkvėpėte ir parodėte, kad meilė gyvenime nugali viską. Su vestuvių metinėmis!
 • Šiandien yra diena švęsti didelę, didelę Jūsų meilę, kuri trunka ilgus metus. Tegul ateinantys metai būna tokie pat pilni meilės, santarvės ir laimės, kaip ir jau praėję. Jūs parodėte, ką gali meilė! Sveikiname!
 • Meilė yra įsipareigojimas kitam žmogui juo rūpintis, jį saugoti ir branginti. Jūs per šiuos metus parodėte, ką reiškia begalinis rūpestis ir besąlygiška meilė kitam žmogui. Šią ypatingą dieną mėgaukitės savo nuostabiu 25-erių metų vestuvių jubiliejumi. Su vestuvių metinėmis!
 • Dvidešimt metų – tai nėra tik skaičius. Tai metai, kupini meilės, santarvės, pasitikėjimo ir rūpesčio vienas kitu, pagarbos ir laimės. Dvidešimt metų – tai amžini Jūsų meilės prisiminimai. Tai – Jūsų meilė. Su vestuvių metinėmis!
 • Per 30-imt kartu praleistų metų turite tiek daug ką parodyti… gražią šeimą, klestintį verslą, viską, ko išmokote ir pasiekėte kartu… ir puikių bei kupinų meilės prisiminimų palikimą. Būkite dar 30-imt metų laimingi kartu! Su vestuvių metinėmis!
 • Keturiasdešimt penkeri santuokos metai kartu! Negalėjo būti lengva kiekvieną dieną, bet jūs abu atrodote taip, lyg kiekviena diena buvo kupina meilės. Atrodote tokie pat įsimylėję lyg pirmą dieną. Tegul jūsų ateinantys metai būna tokie pat kupini meilės, santarvės ir rūpesčio vienas kitu. Mylėkite vienas kitą iš visos širdies. Su vestuvių metinėmis!
 • Penkiasdešimt – dabar yra skaičius, kuriuo galite didžiuotis. Penkiasdešimt santuokoje praleistų metų yra verti pagarbos ir pasididžiavimo. Jūs parodėte, kad tokie ilgi metai kartu gali būti kupini meilės, santarvės ir laimės. Po šitiekos ilgų metų kartu Jūs vis dar esate įsimylėję lyg pirmą dieną. Jumis verta didžiuotis. Su vestuvių auksinėmis vestuvių metinėmis!

Prasmingi žodžiai vestuvių metinių proga:

 • Atminkite, kad pirmieji [….] metų kartu yra patys sunkiausi, bet jūs juos išgyvenote su didele meile, santarve ir laime. Tokia ilgalaikė meilė, kaip Jūsų, yra gražiausias dalykas pasaulyje. Mėgaukitės šia meile visą likusį gyvenimą. Sveikiname!
 • Su laiku tik auganti meilė yra toks įkvepiantis dalykas. Tokia yra Jūsų meilė. Su kiekvienais metais auganti. Kiekvienais metais stiprėjanti. Su kiekvienais metais labiau atsidavusi. Įkvepianti. Tegul Jūsų meilė ir toliau auga. Sveikinu jus su [….] vestuvių metinėmis!
 • Jūs esate nuostabūs. Esate verti pagarbos ir žavėjimosi. Jūs praleidote tiek daug metų kartu ir vis dar atrodote tokie įsimylėję. Turite vienas kito užnugarį ir rūpinatės vienas kitu. Tai tiesiog nuostabu! Su vestuvių metinėmis!
 • Nors šie metai Jums buvo sunkūs ir pilni iššūkių, tačiau Jūs su jais susitvarkėte puikiai. Šiandien nusipelnėte švęsti savo vestuvių metines, nes tai – ypatinga proga. Švęskite savo meilę. Būkite laimingi! Su vestuvių metinėmis!
 • Jūs abu mums reiškiate labai daug. Šia ypatinga Jums proga norime pasveikinti Jus vestuvių metinių proga bei palinkėti ir toliau gyventi santarvėje, meilėje ir laimėje. Kad ir ką gyvenimas atneštų, meilė gali tai nugalėti. Su nuostabiu vestuvių jubiliejumi. Su vestuvių metinėmis!
 • Kai turite tokią stiprią meilę, kaip Jūsų, galite išgyventi bet ką. Gyvenimas gali atnešti daug sunkių akimirkų ir išbandymų, bet Jūsų meilė yra dar stipresnė. Laimingos vestuvių sukakties!
 • Tik tikras gyvenimas, pilnas išbandymų ir sunkumų, gali užauginti tikrą meilę. Tokią tikrą, kaip Jūsų, brangieji. Jūsų meilė gali įveikti bet kokius sunkumus. Jūsų meilė tiek daug išgyveno. Tikiu, kad ir toliau ji įveiks visus iškilusius iššūkius. Linkiu jums laimingo vestuvių jubiliejaus. Su vestuvių metinėmis!

Prasmingi sveikinimai draugams vestuvių metinių proga:

Nesvarbu, ar draugaujate su viena ar abiem poros pusėmis, vis tiek galite pasveikinti juos šią ypatingą dieną. Pasidalinkite šiltu komplimentu ar ypatingu prisiminimu ir pradžiuginkite juos. Pavyzdžiai:

 • Siunčiame meilę ir linkėjimus, Tau mielas drauge ir tavo šeimai. Būkite laimingi!
 • Šilti linkėjimai dviems brangiems draugams, kurie man daug reiškia. Būkite laimingi!
 • Jūs abu turite priežasčių švęsti savo vestuvių metines, o aš, kaip jūsų draugas, turiu tiek daug priežasčių švęsti už jus abu. Būkite laimingi!
 • Labai šaunu, kad du mano mylimiausi žmonės yra susituokę vienas su kitu. Štai jau praėjo […] puikūs metai kartu. Linkiu jų daug daugiau! Būkite laimingi!
 • Oho! Negaliu patikėti, kad praėjo jau […] metai nuo tada, kai pamačiau Jus pirmą kartą šokant kartu kaip vyrą ir žmoną. Gyvenkite ir toliau taip, lyg šoktumėte savo vestuvinį šokį. Būkite laimingi!
 • Yra daug citatų apie ilgalaikę meilę, bet nedaug porų, kurios myli vienas kitą taip stipriai, kaip Jūs. Mylėkite vienas kitą taip stipriai ir toliau. Būkite laimingi!
 • Jokia santuoka nėra tobula, tačiau tokių artimų ir mylinčių žmonių, kaip Jūs, nesu mačiusi. Jūsų tikėjimas vienas kitu yra nuostabus dalykas. Būkite laimingi!